W NaPieska.pl mamy obsesję na punkcie dwóch rzeczy...naszych czworonożnych przyjaciół, oraz ich upiększania!

NaPieska.pl dokłada wszelkich starań, aby dostarczać psie akcesoria najwyższej jakości, zadbaliśmy więc, aby wszystkie nasze produkty były ręcznie robione na terenie Unii Europejskiej, co potwierdza dwuletnia gwarancja na skórę oraz elementy twarde. Wszystkie nasze produkty personalizujemy ręcznie i wybieramy do naszych kolekcji wyłącznie produkty najlepszej jakości.

Jesteśmy firmą rodzinną specjalizującą się w personalizacji psich produktów wszelkiego rodzaju. Jesteśmy ekspertami w wytłaczaniu i personalizacji, jeśli więc masz jakiekolwiek skomplikowane pytania, prosimy o kontakt, a dołożymy wszelkich starań, aby wszystko dokładnie wyjaśnić.

W NaPieska.pl wszyscy bardzo poważnie traktujemy obsługę klienta. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować, że Ty i Twój czworonożny przyjaciel jesteście na pierwszym miejscu oraz że będziecie zachwyceni każdym swoim zakupem.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, duże czy małe, pragniesz podyskutować, lub chcesz wysłać nam zdjęcie swego psiaka noszącego swój nowy nabytek, zapraszamy do kontaktu.

cookie.jpg

Oto Ciastek

Ciastek to nasz czworonożny przyjaciel. Ma 12 lat i jest fantastyczny.

To on zainspirował nas do stworzenia tej witryny. On jest całym naszym życiem i wypełnia radością każdego, kogo spotka. Uwielbia poznawać nowych ludzi i psy, choć w dużych grupach bywa nieśmiały.

Ciastek pojawił się w naszym życiu jako mały szczeniak. Krótko wcześniej straciliśmy naszego psa i potrzebowaliśmy nowego towarzysza, i wtedy właśnie zapoznano nas z Ciastkiem. Został znaleziony porzucony przy drodze i przekazała nam go grupa lokalnych wolontariuszy, której zależało, by znaleźć mu nowy dom.

Nie sposób poznać, ze kiedykolwiek był całkiem sam, ponieważ jest wprost przepełniony miłością do wszystkiego i wszystkich.

Śledź z nami aktualizacje na temat najnowszych przygód Ciastka...